OUR MISSION IS TO HARNESS OUR CREATIVITY INTO A VIABLE SOLUTION

Pandacado Olarak İstanbul Merkezli Web Tasarım ve Yazılım Ajansıyız. Web Tasarım, Yazılım, E-Ticaret, SEO , Google Ads ve Kurumsal Web Hosting Hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız en güncel Teknolojiyi yakından takip ederek Arama Motorlarının belirlemiş olduğu standartlarda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

İnovasyonun gücüne inanarak çıkmış olduğumuz bu yolda Kurumsal Data ekibi olarak tam bir Aile Sıcaklığını, Samimiyetini, tecrübe ve deneyimlerinin getirdiği özgüveni, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işlerimize ve iletişimimize yansıtmaktayız.

Web Tasarım ve Yazılım trendlerini sürekli takip ederek Kurumsal Kimliğinize uygun en yeni tasarımları ve Teknolojiyi kullanır, Arama Motorlarında rakiplerinize gözle görülür farklar atmanızı sağlarız

 

Sorumluluklarımızı Biliyoruz,

 

Satışları artırmak ve kurumsallaşma yolunda başlayan hayallerinizi izleyeceğimiz strateji doğrultusunda uygulamak için kendimize, tecrübemize ve yaptığımız işlere güveniyoruz. Tercih noktasında kalitesiz ve eksik hizmet yerine, kaliteli ve tam hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Kimler tercih etmeli,

Ürün, hizmet, fikir ve projelerine; butik ve özel çözümler ile sorunsuz hizmet almak isteyen, markasını ve işini geliştirmek isteyen esnaf, kobi, kurum ve ticari kuruluşlar dijital pazarlama, web tasarım, dijital tasarım ve özel web tabanlı yazılımlar konusunda ihtiyacı olan çözümü bulabilir.

Kalite vazgeçilmezimizdir,

İlk günkü heyecanımızı yitirmeden, sizlerin ihtiyacı olan her konuda analiz, planlama, tasarım ve kodlama yaparak sanki bir fidan dikiyormuş heyecanı yaşayarak projenize sıfırdan, fakat tecrübelerimizi katarak başlıyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Arama Motorlarına Web Tasarım Firması yazdığınızda onlarca hatta yüzlerce firma ile karşılaşmanız mümkünken belki de çok daha uygun fiyatlara Web Tasarım, Yazılım veya SEO Hizmeti alabileceğiniz fiyatlar varken neden bizi tercih etmelisiniz sorusunun cevabı aslında bizde değil ne istediğini bilen müşterilerde saklıdır.

Kurumsal Data ‘nın rakiplerine oranla farklarını aşağıda sizler için sıraladık.

En Güncel Teknolojiyi Takip Eder ve Buna Göre Tasarlar ve Kodlarız.

Web Site Tasarımları işletmenize özel olup başka bir yerde bulunmaz veya başka bir firmaya satılmaz.

Arama Motorlarının belirlemiş olduğu W3C standartlarda kodlanır ve AMP ile desteklenir.

Search Console ‘da sıfır hata garantisi veriyoruz Google sitenizde herhangi bir hata bulamaz.

Gtmetrix, Page Speed, Pingdom gibi sitelerden yüksek skorlar alırsınız.

Php “codeigniter” Kütüphanesi ile hızlı açılan web sayfalar ile SEO Uyumlu kısa kod yapısı elde edilir.

İngilizce dil desteği bizde standarttır.

SEO Ayarlarınızı kolayca yapabileceğiniz gelişmiş yönetim panelimiz Mevcut.

Mail Başında Beklemenize Gerek Yok Sitenizde Bir Etkileşim Olduğunda Sms Alırsınz.

E-Ticaret Yazılımlarımızda Her Hangi Bir Özellik kısıtlaması Yoktur.

Ve buna benzer daha birçok özellik ve detay bizi tercih etmenizdeki sebeplerden sadece bir kaçıdır

0
Mutlu Kullanıcı
0
Cups of Coffee
0
Development Hours